O NÁS

Na české tuningové scéně se pohybuji už od roku 2012. Jezdil jsem po různých českých tuning srazech jako CarWars, DUBGANG, Prague Car Festival a spoustu dalších. Postupem času jsem se o úpravu aut začal zajímat více a nabírat zkušenosti.

 Můj první upravený vůz byl Passat B5.5 na stavitelném podvozku. A vlastně u ''PAŠTIKY'' to vše začalo.....

  • Můj první vzduchový podvozek
  • Moje první zkušenosti s montáží vzduchového podvozku
  • Moje první nervy, kdy jsem myslel, že to vše''podpálím'' :D než jsem vše vyladil
  • Moje první maximální snížení auta, že náprava se opírala o zem

V roce 2016 jsem si koupil svůj první vzduchový podvozek a u toho to vlastně vše začalo.Do té doby jsem měl zkušenosti jen se stavitelnými podvozky, které jsme si sami s kamarády montovali na auta a ladili maximální snížení, což až pak jsme zjistili, že jsme se mohli snažit jak jsme chtěli, ale vždy to bylo málo a až díky vzduchovému podvozku jsme si splnili naše představy o tom jak má auto pořádně ležet na zemi.

Když jsem si koupil svůj první vzduchový podvozek byl jsem z něj velice nadšený, ale to nadšení po pár dnech rychle odeznělo, protože jsem zjistil že ne vše funguje tak jak má. Jelikož jsem velký fanda do aut a vše si rád na svém autě sám opravím tak jsem se o vzduchové podvozky začal zajímat více. 

Začal jsem postupně shánět různé díly, které by mohli nahradit ty které byly nefunkční nebo nefungovali tak jak jsem si představoval. A asi tak po měsíci práce a nervů jsem po prvé sám sestavil a namontoval podvozek z ventilů na svého Passata.

V té době jsem se rozhodl, že je spousta fanoušků aut kteří by měli zájem o vzduchový podvozek, ale nerozumí tomu tak jako já na svých začátcích a tak jsem se rozhodl založit firmu abych Vám s tímto problémem mohl pomoci. Aby jste si mohli splnit svůj sen o cenově dostupném vzduchovém podvozku.

A proto pokud i Vy si chcete splnit sny o pořádně sníženém autě tak se neváhejte na nás obrátit, rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.

FOTOGALERIE